Zdjęcie, osoby w średnim wieku siedzą przy okrągłych stolikach, na których stoją laptopy. Uczestnicy biorą udział w szkoleniu komputerowym.

DZIEJE SIĘ W KOTLE KULTURALNYM!

Data: luty – maj 2023 roku
Miejsce: sale warsztatowe Centrum Kultury

Nasz „Kocioł Kulturalny” wciąż wrze, a wszystko to za sprawą szeregu warsztatów, które odbywają się w Centrum Kultury. Odwiedzają nas uczniowie ze Szkół Podstawowych, seniorzy, uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej i Domu Pomocy Społecznej, a także inne osoby, które chętnie korzystają z zajęć realizowanych w ramach projektu. Mieli oni okazję brać udział w warsztatach z rękodzieła, fotograficznych, songwriterskich, komputerowych i teatralnych. Już niebawem zobaczymy efekty ich pracy, ponieważ 19 maja będzie miał miejsce finał warsztatów teatralnych, natomiast 30 maja usłyszymy piosenki powstałe podczas warsztatów songwriterskich! Dodatkowo tego dnia będzie można podziwiać wystawę prac rękodzielniczych. Czekamy z niecierpliwością!


Centrum Kultury Gminy Mełgiew jest realizatorem przedsięwzięcia „Kulturalnie dostępni” w ramach grantu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dla instytucji kultury w ramach projektu „Kultura bez barier”.