FILMOWY DZIEŃ DZIECKA – RELACJA

Data: 27.05. 2023
Godzina: 18:00
Miejsce: Amfiteatr w Mełgwi

To był wspaniały dzień pełen artystycznych wrażeń.  Pod hasłem „Ale kino!” świętowaliśmy Dzień Dziecka. Nie bez powodu! Główną atrakcją było bowiem kino plenerowe i projekcja filmu „Woja z dziadkiem”. Nie zabrakło też konkursów poświęconych popularnym filmom animowanym.

Przy okazji podsumowaliśmy również sezon artystyczny naszych tancerzy z grup eMCeDnce Academy, „Gama”. Na scenie zaprezentowały się też mażoretki i grupa le Parkour.

Instruktorzy: Agnieszka Strzałkowska, Małgorzata Michalczuk, Monika Majkowska, Marzena Ciołek i Rafał Kazimierczak oraz uczestniczy zajęć otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Przed seansem filmowym odbył się konkurs dotyczący tematyki bezpieczeństwa. Zwycięzcy otrzymali nagrody w postaci breloków i kamizelek odblaskowych. Najmłodsi mogli też wziąć udział w animacjach poświęconych wakacjom oraz spróbować swych sił na strażackim torze przeszkód.

Nagrody w konkursach ufundowała Gmina Mełgiew oraz „Kuźnia”.

Wielkie podziękowania za pomoc w organizacji i realizacji wydarzenia należą się fantastycznym strażakom z OSP Mełgiew i Dominów oraz ekipie z Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego, a także członkiniom Koła seniora z Podzamcza i Koła Gospodyń z Mełgwi.