FINAŁ WARSZTATÓW SONGWRITERSKICH I RĘKODZIELNICZYCH

Data: 31 maja 2023 roku
Godzina: 18:00
Miejsce: Centrum Kultury Gminy Mełgiew
Wstęp: bezpłatny

Finał Kotła Kulturalnego – „Międzypokoleniowego Festiwalu Twórczości Artystycznej” zbliża się wielkimi krokami! Tym razem czeka na nas koncert grupy songwriterskiej, która pracowała przez ostatnie miesiące nad utworami, do których powstały autorskie teksty i melodie. Piosenki zostały także utrwalone na płycie, która będzie piękną pamiątką po wspólnie zrealizowanym projekcie.
Aranżacja muzyczna, piano: Bartłomiej Abramowicz
Przygotowanie wokalne i opieka literacka: Martyna Sabak

Oprócz koncertu na żywo, widownia będzie miała okazję uczestniczyć w wystawie grupy rękodzielniczej, podczas której będzie można zobaczyć prace wykonane w przeróżnych technikach plastycznych. W warsztatach wzięli udział seniorzy, grupy artystyczne z Centrum Kultury Gminy Mełgiew, podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Krzesimowie, członkowie Warsztatów Terapii Zajęciowej w Mełgwi, Koło Gospodyń Wiejskich w Mełgwi, a także uczniowie ze Szkół Podstawowych w Mełgwi, Krzesimowie, Jackowie i Krępcu.
Instruktor warsztatów rękodzielniczych: Anna Łuka


Centrum Kultury Gminy Mełgiew jest realizatorem przedsięwzięcia „Kulturalnie dostępni” w ramach grantu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dla instytucji kultury w ramach projektu „Kultura bez barier”.