HIIT WORKOUT – KONTYNUACJA ZAJĘĆ

Poniedziałki 19.30 – 20.30

Piątki 17.40 – 18.40

Kontynuujemy w grudniu BEZPŁATNE treningi fitness. Interwał o wysokiej intensywności połączony ze stretchingiem, który prowadzi dla Was Robert Choiński, instruktor Les Mills Grit, oraz instruktor sportu ze specjalnością fitness.

Wiek uczestników: od 16 lat. Mile widziane osoby, które uprawiają lub uprawiały czynnie sport, ale także początkujące, które nie boją się wyzwań, lubią rywalizację oraz poszukują mocnych sportowych wrażeń i adrenaliny.

Zapraszamy Panie i Panów, również z nastoletnimi dziećmi, a więc całe rodziny!

Jak wygląda trening hiit?

Jest to 30 minutowy tor z wirtualnymi przeszkodami, które składają się z różnych ćwiczeń ułożonych według choreografii przy odpowiednio dobranej muzyce. Tor, który każdy z uczestników przechodzi w swoim tempie i z odpowiednią dla siebie intensywnością. Wszystkie ćwiczenia odbywają się z udziałem ciężaru własnego ciała, co zmniejsza ryzyko urazów oraz kontuzji.

Czego możesz spodziewać się po warsztatach Hiit ?

Zajęcia mogą mieć ogromny wpływ na poprawę Twojego zdrowia, kondycji oraz ogólnej sprawności fizycznej. Jak każdy trening cardio przyspieszą Twój metabolizm, a co za tym idzie pomogą w uzyskaniu atrakcyjnej sylwetki oraz pozbyciu się zbędnych kilogramów.

Trenując interwały możesz liczyć na spektakularne efekty w maksymalnie krótkim czasie. Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie! Osoby przewlekle chore lub z różnego rodzaju schorzeniami powinny skonsultować uczestnictwo w zajęciach cardio ze swoim lekarzem.

Na treningi możesz uczęszczać raz lub dwa razy w tygodniu. Wybór należy do Ciebie!

Obowiązują zapisy telefoniczne, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-16.00, tel. 533 603 599