III Finał sezonu artystycznego – Relacja

Data: 25 czerwca 2026

Kolejny finał sezonu artystycznego był wyjątkowym podsumowaniem miesięcy pracy, twórczego zaangażowania i rozwijania pasji naszych uczestników. Tym razem na scenie zaprezentowali się uczestnicy Teatru Za Kulisami, Zespół Śpiewaczy „Podzamcze” oraz instrumentaliści. Publiczność miała okazję obejrzeć spektakle „Wehikuł czasu” w wykonaniu grupy Karola Mazurka oraz „Czysta przygoda Pana w Butach” przygotowaną przez grupę Antoli Sadło. Nie zabrakło także muzycznych prezentacji instrumentalistów oraz występu Zespołu Śpiewaczego „Podzamcze”.

Zwieńczeniem wieczoru był wyjątkowy, wspólny finał – występ Zespołu Śpiewaczego „Podzamcze” wraz z uczniami Andrzeja Mędzelewskiego na jednej scenie. Było to pełne emocji zakończenie sezonu, które w piękny sposób podsumowało całoroczną działalność artystyczną.