Beata ZiółkowskaAnimator kultury

z wykształcenia: animator i menedżer kultury, specjalizacja teatr i taniec (UMCS Lublin), absolwentka Akademii Praktyk Teatralnych „Gardzienice”, aktorka scen muzycznych.

poprzednio zawodowo związana m. in. z:  Ośrodkiem Teatralnym „Gardzienice”.

Swoją pasję teatralną rozwijałam od najmniejszych lat. Brałam udział w licznych festiwalach teatralnych, a także wielu konkursach recytatorskich, czego zwieńczeniem było stypendium w dziedzinie twórczości artystycznej w 2012r. od Marszałka Województwa Lubelskiego.

Swoją drogę artystyczną związałam z amatorskimi grupami teatralnymi: Teatrem PUK -PUK oraz zawodowo z Teatrem Kto Tam?, w którym gram do dziś spektakle dla dzieci i młodzieży.  

Aktorsko w latach 2018- 2022 byłam związana z Ośrodkiem Praktyk Teatralnych „Gardzienice”.

Jako instruktor teatralny lubię wyzwania jakie stawia przede mną praca twórcza. Zawsze szukam niebanalnych rozwiązań. Potrafię zrobić coś z niczego. W teatralnej pracy najbardziej lubię etap poszukiwań i prób.

W pracy liczy się dla mnie dobra atmosfera i zgrany zespół, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Doceniam również to, że mogę się spełniać na różnych gruntach. Dotychczasowym największym osiągnięciem była koordynacja i organizacja projektu „Lato w teatrze”.