Marzena Ciołek-KrysaHip-hop eMCe Dance Academy/ Zumba fitness/ Gimnastyka 50+

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka w Warszawie – specjalność: pedagogika resocjalizacyjna i pedagogika opiekuńczo-wychowawcza, dyplomowanym  instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności taniec nowoczesny oraz managerem kultury.
Swoją przygodę ze światem tańca rozpoczęłam w wieku 7 lat poznając taniec towarzyski. Potem pojawiły się inne style takie jak: disco dance, show dance, a następnie  hip-hop w którym odnalazłam się najlepiej i rozwijałam swoje umiejętności. Szkoliłam się u wielu choreografów w stylu hip-hop, a także new age, house, dancehall.
W latach 1999 – 2007 należałam do zespołu tańca nowoczesnego działającego w MCK w Piaskach. Od 2008 do 2018 roku byłam tancerką Studia Tańca Rythm-X działającego w GOK w Niemcach.
Swoje pierwsze kroki jako instruktor i choreograf stawiałam mając 15 lat.
W latach 2015 – 2021 prowadziłam zajęcia taneczne w MCK w Piaskach.
Od 2013 roku współpracuje ze swoją mentorką taneczną – Magdaleną Sekułą w Studiu Tańca Rythm-X. które specjalizuje w street dance.
Na swoim koncie posiadam liczne tytuły mistrzowskie zdobyte na turniejach i festiwalach tańca o randze wojewódzkiej, ogólnopolskiej, a także międzynarodowej jako tancerka oraz instruktor.
W 2021 roku dołączyłam do kadry Centrum Kultury Gminy Mełgiew tworząc wraz ze wspaniałymi tancerzami eMCe Dance Academy. To oni napędzają mnie do działania.
Na zajęciach przygotowujemy się do pokazów i wyjazdów konkursowych. Ważne dla mnie jest by tancerze rozwijali swoje umiejętności w duchu przyjaznej atmosfery oraz pozytywnej energii, by czerpali z tańca radość pozostając sobą.
Moja praca to moja pasja – taniec – piękny sam w sobie. Jest idealnym połączeniem sztuki i sportu, dającym możliwości kreatywnej twórczości, nie ma granic, dlatego stał się moim sposobem na życie.
Poza tańcem, który kocham, uwielbiam podróżować, poznając przy tym kulturę, kuchnię i ludzi.