KINO PLENEROWE

Data: 26 sierpnia 2023
Godzina: 19:30
Miejsce: Amfiteatr w Mełgwi

Filmy dla dużych i małych już niedługo w naszym mełgiewskim amfiteatrze! A wszystko to za sprawą Dni Mełgwi, które rozpoczną się w ostatni weekend sierpnia. O tym, jakie filmy będzie można zobaczyć zadecydowali użytkownicy platformy Facebook. Od 8 do 15 sierpnia oddawali głosy na filmy z zaproponowanej listy.

Podczas Dni Mełgwi zobaczymy:

Film animowany dla dzieci: Niezgaszalni

Georgia od najmłodszych lat marzy o tym, aby iść w ślady ojca i pracować w nowojorskiej straży pożarnej. Niestety, żyje w czasach, gdy kobiety nie mogą jeszcze wykonywać przypisanych mężczyznom zawodów. Wszystko to zmienia się jednak, kiedy tajemniczy sprawca zaczyna podpalać budynki na Broadwayu, a strażacy z Nowego Jorku – jeden po drugim – znikają w tajemniczych okolicznościach.

(źródło: player.pl)


Komediodramat: Troje na gigancie

Vincent był wychowywany przez matkę, a jego ojciec zajęty karierą polityczną nie interesował się synem. Kiedy matka Vicenta umiera, ojciec jest zmuszony podjąć się opieki nad nastolatkiem, jednak dotknięty zespołem Tourette’a chłopak będzie przeszkodą w karierze politycznej. Ojciec umieszcza Vincenta w klinice Dr Rose, gdzie chłopak spotyka pokręconego Alexa i anorektyczkę Marie. Pewnego dnia kradną samochód Dr Rose i wyruszają w pełną szalonych sytuacji podróż nad ocean.

(źródło: cineman.pl)