Zdjęcie, mężczyzna ubrany na czarno trzyma dłonie na swojej głowie i krzyczy. Z tyłu wyświetlane są czerwono-niebieskie multimedia, na których widać 2 ludzkie twarze.

Monodram Karola Mazurka

Data: 05.01.2023

Godzina: 18:00

Miejsce: Centrum Kultury Gminy Mełgiew

wstęp wolny

O SPEKTAKLU:

Czy warto…? Czy warto w życiu grać? Czy warto o nie dbać? Czy warto szukać siebie? Na każdym etapie naszego życia to pytanie ma różne odpowiedzi. A Ty dzisiaj jak byś odpowiedział? Czy każdy z nas odpowiedziałby WARTO? Bohater spektaklu zmaga się z tym pytaniem szukając odpowiedzi u Boga, Diabła oraz otaczających go ludzi.

O AKTORZE:

Karol Mazurek to Aktor amator działający na scenie już 10 lat od dziecka grał w spektaklach teatralnych. Obecnie od 8 lat jest aktorem Teatru PUK PUK i od roku aktorem Teatru Imperialnego przez lata Karol był członkiem różnych grup teatralnych takich jak Teatr Aplauz, Teatr Lalki i Formy, Teatr Iskierki. Każda z tych grup dała Karolowi możliwości rozwoju i zdobywania doświadczenia scenicznego. Karol ma na swoim koncie setki zagranych spektakli z czego 15 oficjalnych premier oprócz tego gościnne role w 6 spektaklach. Miał przyjemność grać w spektaklu Krakowskiego Teatru KTO “Zapach Czasu” reż. Jerzy Zoń na krakowskim rynku podczas Ulica Festiwal. Wraz z Teatrem Puk Puk przejechał całą Polskę uczestnicząc w festiwalach teatralnych zdobywając nagrody ogólnopolskie i międzynarodowe. Karol był także członkiem młodzieżowego jury podczas VII Ogólnopolskich Międzypokoleniowych Spotkań Teatralnych w Stalowej Woli. Oprócz teatru Karol jest również wokalistą wspólnie z rodzina tworzy formacje “Mazureczki Band” przez lata był również chórzystą w Świdnik Gospel Choir z którym śpiewał między innymi na stadionie narodowym w Warszawie. „Stadion Młodych” największe wydarzenie religijne w Polsce. Występował na jednej scenie z Krzysztofem, Piotrem i Wojtkiem Cugowskim, Zespołem Pectus, Gabi Gąsior, Mate.O, Beatą Bednarz, Adrianem Makarem.

AUTORZY SPEKTAKLU:

Angelina Panasenko – autorka tekstów wierszy

Piotr Mazurek – autor tekstów piosenek

Alicja Tarnowska – autorka muzyki

Bartosz Apanasienko – autor materiałów audiowizualnych

Edyta Wawszczak – autorka materiałów wizualnych

Mateusz Zaroń – autor materiałów wizualnych

AKTORZY MATERIAŁÓW AUDIOWIZUALNYCH:

Małgorzata Mazurek, Leokadia Grabowska, Dorota Szulc, Jakub Szulc, Aurelia Szulc, Gabriel Szulc, Anna Myszak, Inga Myszak, Maria Mazurek, Dominika Zdrzalik, Aleksandra Najda, Daniel Grabowski, Paulina Duda, Natalia Łagód, Ada Dudek, Oliwia Weremko, Antola Sadło, Weronika Kołodziejczyk, Małgorzata Podlodowska, Anna Kosmała, Ekaterina Sharapova, Aleksandra Klimek, Karol Szewczuk, Arek Różański