ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK 2024

Data: 8 kwietnia 2024, godz. 9:30

Miejsce: sala teatralno- widowiskowa, Centrum Kultury Gminy Mełgiew

Lubicie śpiewać? Jeśli tak to zapraszamy Was do udziału w naszym Przeglądzie.

Uczestnikami przeglądu są soliści, którzy zaprezentują się w następujących kategoriach wiekowych:

  • I kategoria – 6-8 lat,
  • II kategoria – 9-10 lat,
  • III kategoria – 11-13 lat,
  • IV kategoria – 14-16 lat,
  • V kategoria – 17-20 lat

Jury oceniać będzie między innymi: dobór repertuaru (dostosowanie do możliwości wykonawczych), wykonanie, warsztat wokalny i walory głosowe wykonawcy, ogólny wyraz artystyczny.

Każdy wykonawca przygotowuje 2 polskie utwory. Prezentuje jeden wybrany przez siebie utwór, a drugi na wyraźną prośbę jurorów.

Wykonawcy towarzyszyć może akompaniator lub wysokiej jakości nagranie akompaniamentu muzycznego, które należy przesłać do Centrum Kultury Gminy Mełgiew najpóźniej dzień przed przeglądem.

Organizatorzy zapewniają aparaturę nagłośniającą i instrument klawiszowy.

Dodatkowo promowane będą utwory nieznane, autorskie, o ciekawej harmonii i aranżacji.

Podczas eliminacji gminnych Jury zakwalifikuje najlepszych wykonawców do XXIX Powiatowego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbędzie się w dniu 20.04.2024 r., w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Finał Wojewódzki odbędzie się w dniach 14-16 maja 2024 r. w Kinie „Renesans” w Rykach.

Na zgłoszenia czekamy do 5 kwietnia 2024 r, można je złożyć osobiście w siedzibie Centrum Kultury Gminy Mełgiew lub wysyłać na adres mailowy: kontakt@kulturamelgiew.pl.

Poniżej do pobrania regulamin, karta uczestnictwa, klauzula RODO oraz oświadczenia uczestnika/przedstawiciela ustawowego uczestnika.

REGULAMIN ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK 2024
KARTA ZGŁOSZENIA I RODO ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK 2024
RODO INSTRUKTOR