MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU Z TEATREM PUK-PUK

Data: 27 marca 2023

Godzina: 18.30 i 20:15

Miejsce: sala widowiskowo-teatralna Centrum Kultury Gminy Mełgiew

Wstęp: 15 zł

Prezentowany i nagradzany na wielu festiwalach teatralnych spektakl Teatru PUK PUK „Po co ci te buty?” to opowieść o jednostkach zagubionych w otchłaniach życia. Otchłaniach, w których jest ból i cierpienie, gdzie powracają demony dzieciństwa, które mają wpływ na dorosłe życie. Czasem udaje się je uśpić i o nich zapomnieć, a także podjąć próbę poszukiwania siebie, przełamywania własnych słabości. Niestety niekiedy przez uwarunkowania w jakich dorastamy jest to niemożliwe i sprawia, że nie widzimy sensu, celu, nawet nie dostrzegamy potrzeby ich poszukiwania. Wtedy wolimy zniknąć i zdjąć buty, którymi nas ktoś kiedyś obdarował.

scenariusz, reżyseria, scenografia i kostiumy: Katarzyna Marjasiewicz
muzyka i akompaniament: Mateusz Wszelaki/Katarzyna Marjasiewicz
aktorzy: Julia Bartosiewicz, Maja Gołąb, Weronika Kołodziejczyk, Karolina Momot, Małgorzata Podlodowska, Antola Sadło, Krzysztof Dobrowolski, Adam Fałdyga, Karol Mazurek, Patryk Kwiatuszewski, Mateusz Wszelaki.

Prosimy o rezerwację miejsc w wiadomości prywatnej na facebooku Centrum Kultury Gminy Mełgiew (Centrum Kultury Gminy Mełgiew | Mełgiew | Facebook).

Wpłaty należy dokonać na konto 51 8689 0007 3000 2265 2000 0030, w tytule przelewu wpisując imię, nazwisko, zarezerwowaną przez siebie godzinę z dopiskiem „Spektakl”. Opłatę należy uiścić do dnia 24 marca. W przypadku braku wpłaty, rezerwacja zostaje anulowana.

Cały dochód z biletów zostanie przeznaczony na wyjazd grupy na Festiwal Teatrów Amatorskich “Szpulka” w Sokołowie Podlaskim.