Zdjęcie, kobieta na czarnym tle wykonuje układ choreograficzny. Uśmiecha się.

Warsztaty ruchowe z Magdaleną Widłak

Data: 11 lutego 2024
Godzina: 11:00-15:30
Miejsce: Sala taneczno-widowiskowa Centrum Kultury Gminy Mełgiew
Koszt: 40 zł/os. (uczestnicy zajęć stałych wstęp bezpłatny)

Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach ruchowych, podczas których uczestnicy nauczą się świadomości swojego ciała i poznają ćwiczenia taneczno-ruchowe. Warsztat jest przeznaczony dla osób od 12 roku życia, o różnym stopniu zaawansowania. Zapraszamy każdego, kto ma ochotę spróbować takiej formy spędzenia wolnego czasu, przełamać bariery, sprawdzić granice swojego ciała i rozgrzać mięśnie!

Warsztaty poprowadzi Magdalena Widłak, która ukończyła studia licencjackie na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku choreografia i techniki tańca. Jest absolwentką wielu kursów (ukończyła m. in. kurs choreografii scenicznej w Hurtowni Ruchu w Krakowie, kursy instruktorskie o specjalnościach: taniec jazzowy, taniec polski, pilates) oraz uczestniczką niezliczonych warsztatów dotyczących tańca i ruchu.

Jako tancerka brała udział w projektach/spektaklach m.in.: Teatru Tańca i Ruchu V6 w Łodzi, rzeszowskich teatrów: O.de.la, Maska oraz dramatycznego im. Wandy Siemaszkowej, Olsztyńskiego Teatru Tańca, Fundacji Ciało/Umysł, Festiwalu Julidans w Amsterdamie. Tworzy własne prace ruchowe, czasem w ramach rezydencji czy stypendium, czasem własnym sumptem. Mnóstwo radości daje jej ruch w plenerze. Uwielbia odkrywać moc i możliwości jakie dają oddech i shaking.

Zapisy telefoniczne pod numerem telefonu: 533 603 599.